SILVER & METAL / Silver / Skedar 2633350
nr 263 3350
Skedar
Lenght: ()
3 st+ 1 gaffel, Silver, 1800-tal
600
SEK 300
Monday September 1 2003
at 16:00:00
1/9 11:33:52
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver